گزارش سفر خانواده بزرگ زیرول به جزیره زیبای کیش

گزارش سفر خانواده بزرگ زیرول به جزیره زیبای کیش

تاریخ :1402/02/15

 

۱- اولین مقصد سفرهای مشتریان ممتاز خانواده‌ی زیرول درسال ۱۴۰۲ ، جزیره‌ی زیبای کیش، این نگینِ نشسته در بی‌کرانه‌ی نیلگون خلیج‌فارس بود. گاهِ سفر را، ماهِ بهشتی اردی‌بهشت انتخاب کردیم تا آب و هوا و زمین و زمان، برای میهمانانِ با جان برابرمان، خاطره‌ای ماندگار به یادگار بگذارد. آن‌چه این سفر را از گشت و گذارهای پیشین تمیز می‌داد، خانواده‌ی پنج‌نفره‌ی بدون مهران بود. من و پدر و مادر و همسر و فرزند عزیزم، برای اوّلین‌بار پس‌از پرواز طاقت‌سوز مهران دلبندمان،با یکدیگر، پا در رکاب سفر می‌گذاشتیم تا به دیگر اعضای خانواده‌ی بزرگ زیرول که از اقصی نقاط ایران به وعده‌گاه‌مان آمده‌بودند، بپیوندیم و با هم، برای ساختن روزهای خرّم فردا هم‌پیمان شویم. کاش مهران هم بود و این قاب را تکمیل می‌کرد! هرچند کلیپی که در ابتدای مراسم به یاد مهران عزیزمان پخش شد و سمینار را تحت تاثیر خود قرارداد سایه حضورش را در طول این سفر گسترده تر از همیشه پهن نمود. ما این‌بار تصمیم گرفتیم، علاوه‌بر‌ مردانِ‌سخت‌کوشِ زیرولی، میزبانِ همسران و فرزندان نازنین‌‌شان هم باشیم تا برای نخستین‌بار‌ در تاریخِ این دست سفرها، هم‌خانواده‌بودنِ اعضای زیرول را در عمل، تصویرسازی کنیم و‌ با شعارِ «یک‌خانواده، یک‌هدف»، به پیشوازِ سالِ کاری جدید بشتابیم. از آن‌جا که این سفرِ پنج‌روزه، مهمانانِ ویژه‌‌ای از جنسِ زنان و فرزندانِ نورچشم‌مان داشت، مسوولیّت خطیر پذیراییِ درخور از این گوهرهایِ بی‌بدیل را، صد برابرِ سفرهای گذشته، بر دوش‌مان حس می‌کردیم. امیدوارم میزبان شایسته‌ای برای قدومِ ارزشمندشان بوده باشیم!

 ۲- از میانِ مشتریان وفادار و خوش‌عهد زیرول، ۱۰۰ نفر از هشت استان کشور بارِ سفر بستند و به اتّفاق خانواده‌‌ی سبز و ساعی‌شان، سی‌صد نفر یارانِ سفر را تشکیل دادند. ما سال‌ها مترصّد فرصتی بودیم تا از همّت و حَمیّتِ مثال‌زدنیِ زنانِ غیرت‌مندِ خانواده‌ی زیرول تجلیل نماییم. بانوان با پُشتکاری که اگر نبودند و اگر با حِلم و صبوری، اکسیر آرامش را در فضای خانه و کاشانه‌ نمی‌پراکندند، اصلاً معلوم نبود مرد پُرتلاش و بااراده‌شان بتواند در محیطِ سخت کار، این‌سان کامران و کامروا شود و فعلِ خواستن و توانستن را جامه‌ی واقعیّت بپوشاند. ما ایمان داشتیم در پَس هر زیرولیِ موفّق، بانویی استوار و قدکشیده ایستاده که اسباب بزرگی برند زیرول، وامدار شعر و شور و شعور اوست. خوشحال‌ام که فرصت قدردانی از این بانوانِ کریم، در این سفر نصیب‌مان شد.

۳- ما در این سیر و سیاحتِ زیبای خانوادگی، از محصولاتِ جدید تیم تولیدمان رونمایی کردیم و ورود به جمع تولیدکنندگان فیلترهای خودرویی کشور را جشن گرفتیم. همچنین برای نخستین بار خبرِ تولید روغن SN و عرضه تعدادی از محصولاتمان در بسته‌بندی و احجامِ جدید مورد تقاضای بازار را اعلام کردیم. افتخار مغتنمی که در پانزدهمین سال حیات زیرول، کلکسیونِ افتخارات مجموعه‌ را کامل‌تر و چنته‌ی رنگارنگ محصولات‌مان را پُر و پیمان‌تر از قبل نمود. این اقتدار سازمانی را مدیون تکاتکِ کارگران و کارشناسان و مدیرانِ ایران‌دوستی‌ هستیم که برای استقلال و استغنای میهنِ عزیزمان، هم‌قسم شده‌اند و در سنگر تولید از هیچ جهد خستگی ناپذیری فرو نمی‌گذارند. ۴- در پایان وظیفه‌ی خود می‌دانم از تلاشِ تمامی مدیران و همکاران ستادی و استانی و هم چنین تیمِ اجرایی این سفر خاطره‌انگیز که از ماه‌ها پیش، در تدارکِ یک میزبانیِ درخور و آبرومند از اصلی‌ترین سرمایه‌های وجودیِ مجموعه‌ی زیرول، یعنی خانواده‌ی مشتریان ممتاز و وفادارمان بودند، تشکّر کنم و دست‌مریزاد و خداقوّت بگویم. وظیفه‌ی خود می‌دانم از یکان‌یکان میهمانان نازنینی که دعوتِ خالصانه‌ی ما را پذیرفتند و افتخار میزبانی‌شان را به ما دادند، تقدیر نمایم و از ایشان بخواهم کمی‌ها و کاستی‌های احتمالی این اوّلین تجربه را به بزرگواری و احتشام‌شان ببخشند و فراموش کنند. ضِمان می‌سپارم در سفرهای بعدی، با آمادگی بهتر و بیشتر پذیرای قدوم مصفّای شما عالی‌جنابان باشیم. وظیفه‌ی خود می‌دانم از حضور و همراهی گرمی‌بخشِ ریاست‌محترم خانه‌ی‌صمت‌خراسان‌رضوی، جناب‌آقای‌دکترابراهیمی کمال امتنان را داشته‌باشم. از مدیریّت و پرسنل خون‌گرم هتل پنج‌ستاره‌ی پانوراما و نیز مدیریّت معزّز گروه‌لوازم‌خانگی‌یاس بابت همراهی و هم‌گامی‌ قابل تقدیری که با خانواده‌ی بزرگ زیرول داشتند، سپاسگزاری می‌کنم. به پایان آمد این دفتر، حکایت هم‌چنان باقی است

بازگشت


کلیه حقوق این وبسایت محفوظ و متعلق به شرکت ایمن روانساز صنعت می باشد نماد الکترونیک