شرایط و ضوابط استفاده از سرویس ها و خدمات سایت:


مشتری محترم لطفاً موارد زیر را جهت استفاده مناسب و بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سایت زیرول به دقت ملاحظه فرمایید.
قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت ایمن روانساز صنعت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. مشتری یا کاربر کیست؟
شخصی که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات زیرول اقدام کند.
فروشنده کیست؟
محصولات ارایه شده در وب‌سایت توسط شرکت ایمن روانساز صنعت عرضه می‌شود.
مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده این شرکت است.
ارتباطات الکترونیکی چیست؟
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات زیرول استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنيد، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که زیرول به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
نحوه خريد :
مشتري پس از ثبت سفارش خود و انتخاب محل تحويل مي تواند به ٢ صورت كالاي مصرفي خود را دريافت نمايد.
روش اول : ارسال كالا طبق درخواست در آدرسي كه مشتري ثبت كرده است.
روش دوم : ارسال كد خريد به مصرف كننده. در اين روش مشتري مي تواند با مراجعه به فروشگاههاي اعلام شده در استان با استفاده از كد ارسال شده محصول خود را تحويل گرفته و استفاده نمايد.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش :
- روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
زیرول به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد. زیرول خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.